#talaljfogast
Image default

A Tisza partján engedték szabadon a Cegléden befogott vidrát

A Tisza partján engedték szabadon a Cegléden befogott vidrát

Ceglédről érkezett lakossági bejelentés a Duna-Ipoly Nemzeti Parkhoz ( DINPI ) ,miszerint egy város széli, zártkerti ingatlanon vidrát találtak.

A természetvédelmi őrszolgálat tagjai a helyszínre érve, rövid időn belül befogták a fokozottan védett állatot. Mivel tavaink felszínét még jégtakaró borítja, az etetést és itatást követően a Tisza folyó partján kapta vissza szabadságát – írták.

(Forrás: Duna-Ipoly Nemzeti Park ( DINPI ), Fotó: Sári Gergő, Ábel László)

Halazin

KAPCSOLÓDÓ

Sorra érkeznek a 20+os óriás pontyok az IBCC-n!

gyilkosbalna

Orvhalász hálójából sikerült megmenteni a halőröknek a csapdába esett halakat!

gyilkosbalna

Horogra akadt a látóképi óriás, már 27 kg feletti a súlya!

gyilkosbalna