#talaljfogast
Image default

Lékről érkezett a Tisza-tó gyönyörű süllője!

Lékről érkezett a Tisza-tó gyönyörű süllője!

Az Abádi-medence Attila-öböl részén Molnár Krisztián egy gyönyörű, 48 cm-es süllőt fogott léki pecán – számolt be róla közösségi oldalán a Tisza-tavi Kirendeltség.

sullo 1

Gratulálunk!

(Forrás: Tisza-tavi Kirendeltség)

Halazin

KAPCSOLÓDÓ

Egy 20-as fehér tok torpedó vette fel a bojlit Maconkán!

gyilkosbalna

300 ezer saját nevelésű csukát telepítettek az RSD-be!

gyilkosbalna

Kifogták és megjelölték a legnagyobb fehér cápát!

gyilkosbalna