#talaljfogast
Image default

A pofátlanság netovábbja: „valaki” otthonfelújítási törmelékkel szemetelte tele a Mosoni-Duna holtág egyik kikötőjét!

A pofátlanság netovábbja: „valaki” otthonfelújítási törmelékkel szemetelte tele a Mosoni-Duna holtág egyik kikötőjét!

Valaki az otthonfelújításából fakadó hulladékelhelyezési problémáját a Mosoni-Duna holtág egyik, a megyei horgász szövetség által rendben tartott kikötőjében oldotta meg – írta a horgszovgyor.hu.

szemet3 720x340 1

szemet2

Mint írták, a Sporthorgász Egyesületek Győr-Moson-Sopron megyei Szövetségének halőrei összeszedték és elszállították a sittet.

„Sajnos a szemetelés nem egyedik eset, így ismét jelezzük: minden egyes zsák szemétre fordított összegből akár pluszban halat is vehettek volna, ami aztán betelepítve a horgászok foghatnának ki.” – tették hozzá.

Előfordul, de nem elfogadható a „Nem én dobtam el!” védekezés sem, mert nem kell beleülnie sem a horgásznak a szemét közepébe. Sajnos a parttakarítást megcélzó egyesületi társadalmi munkákon is egyre kevesebben vesznek részt – jegyezték meg zárásként szomorúan.

(Forrás: horgszovgyor.hu)

Halazin

KAPCSOLÓDÓ

Gyönyörű pontyokat zsákmányolt a fiatal páros Látóképen!

gyilkosbalna

Szándékos mérgezés okozta a tömeges halpusztulást Tatán!

gyilkosbalna

Beszakadt egy csatorna partja Angliában, eltűnt az összes víz belőle!

szurkeharcsa