#talaljfogast
Image default

Eddig 3 tonnányi busatetemtől szabadították meg az RSD-t

Eddig 3 tonnányi busatetemtől szabadították meg az RSD-t

Jól halad a busadögök eltávolítása! – számolt be a hírről posztjában közösségi oldalán a Ráckevei Dunaági Horgász Szövetség.

693583051 1012176034497902 6116178862514677008 n

Mint írták, az RDHSZ Halőri Szolgálata ezen a héten is folytatja a Duna-ágban télen elpusztult és a felmelegedő vízben felszínre kerülő haltetetemek (99%-ban busa) eltávolítását. A hét végéig tervezett akcióban eddig mintegy 3 tonnányi dögtől szabadították meg az RSD-t. A biológiai hulladékot az RDHSZ székház előtti partszakaszra szállítják, ahonnan az ATEV fehérjefeldolgozó üzemébe kerül majd.
Köszönik halőreinknek ezt az embert próbáló munkát! – tették hozzá.

(Forrás: Ráckevei Dunaági Horgász Szövetség)

Halazin

KAPCSOLÓDÓ

10 kiló feletti gyönyörű süllő csapott rá a gumihalra az RSD-főágban!

gyilkosbalna

Gyönyörű, hibátlan compó vette fel a mangós waftert az RSD-n!

gyilkosbalna

1400 kiló törpét szedtek ki Atkán!

gyilkosbalna