#talaljfogast
Image default

A kevés etetés és a fűszeres, dinnyés és chili-szilva ízű bojlik hozták meg a nagy pontyokat Látóképen!

A kevés etetés és a fűszeres, dinnyés és chili-szilva ízű bojlik hozták meg a nagy pontyokat Látóképen!

Remek páros debreceni ági horgászatról osztott meg részleteket közösségi oldalán a Látóképi-tározó.
Mint írták, a 7.behúzós hely is szép halakkal jelentkezett be szeptember elején.

pontyok

Bardi Tamás másodmagával érkezett Látóképre, ő küldte beszámolót és a fotókat is.

“Sziasztok. Szeretnék egy kis beszámolót megosztani veletek. A 7.-es behúzos helyen voltunk egy 48 órás horgászaton. Ez idő alatt 15db halat fogtunk, amiből 7db 10 kg feletti volt,

a legnagyobb ebből 17.5 kg volt.

Taktikánk a kevés etetés volt, ami eredményesnek bizonyult. Csalinak fűszeres, dinnyés és chili-szilva ízű bojlikat használtunk , és a hozzá való pop-upot.
Köszönjük a szép környezetet, és a szép halakat.”

Gratulálunk!

(Forrás: Látóképi-tározó)

Halazin

KAPCSOLÓDÓ

Miért védett a leánykoncér, hiszen egyre gyakrabban akad horogra?

gyilkosbalna

Támogatási lehetőség nyílik vizes élőhelyek létrehozására

gyilkosbalna

Ezüstösen csillogó műcsalira robbant rá a 119-es krokodilpofájú!

gyilkosbalna